GadżetyRSS

Lalki-księżniczki od Disneya

Lalki, które zadowolą największe fanki bajek Disneya. Kolekcja zawiera podobizny dziesięciu najpopularniejszych księżniczek z bajek Walta Disneya. Wśród nich są: Mała Syrenka, Pocahontas, Bella, Królewna Śnieżka i Jasmina. Lalki powstały z myślą o najmłodszych.

Lalki-księżniczki od Disneya


Lalki-księżniczki od Disneya

Lalki-księżniczki od Disneya

Lalki-księżniczki zostały zaprojektowane i stworzone pod okiem doświadczonych animatorów z wytwórni Walta Disneya, Marka Henna i Glena Keane'a. Twórcy chcieli, żeby lalki wyglądały jak małe dzieci, bo właśnie z myślą o małych dziewczynkach zostały one stworzone. Jeden z animatorów przyznaje, że projektując lalkę Jasminę, wzorował się na fotografiach swojej siostry z dzieciństwa, więc jest to dla niego dość „osobista” lalka. Dla drugiego z nich, „modelem” był wnuk.

Na pudełkach, w które zostały zapakowane lalki przeznaczone do sprzedaży, umieszczono szkice rysunków Henna i Keane'a. Zwraca to uwagę na oryginalność tych zabawek i ich bardzo bliski związek z prawdziwymi bajkami Disneya. Księżniczki stanowią dobrą alternatywę dla Barbie.

 

Źródła:

http://celebritybabies.people.com/2011/10/23/disney-reimagines-iconic-princesses-for-new-doll-collection/

<< powrót

« poprzedni artykuł następny artykuł »

Skomentuj ten artykuł

Wyraź swoją opinię na ten tego artykułu.Wasze komentarze (0)

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do naszego newslettera.